nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Марина Данилюк-Ярмолаєва: Без стратегії і клепки. Як Зеленський творить свій Мюнхен-1938

Якщо у Зеленського нема часу на стратегії, а є лиш ситуативні хлюпання надувного бегемота, цікаво, на які компроміси вони можуть піти із Єрмаком далі. Заради економічного хабу на ОРДЛО, хоча його пілотний проект не бачили навіть у близькому до Києва Борисполі. Заради того, щоб іще деякий час потішитись, що "Вову народ підтримує”.

Ще під час "Нормандії" Путін і його рупори натякали, що хотіли б побачити екс-коміка на святкуванні 9 Травня у Москві. Умови компромісу можуть бути різні: обмін полоненими, сприяння у проведенні місцевих виборів на Донбасі. Побачити фейс Зеленського, коли на Червоній площі ітимуть окупанти Криму і Донбасу та їхні посіпаки серед народонаселення ОРДЛО — є чутки, що там маршируватимуть і сепари — шикарний подарунок для Путіна. І плювок українцям, щоб ті повернулися в стійло і почепили ярмо з георгіївською стрічкою знову. Можна навіть пригостити Володимира Олександровича цукеркою чи тульським пряником і показати це в прямому ефірі "Первого". Це може також стати потужним сигналом усьому світу, що Україна просто федеративний округ РФ, який нарешті змирився після тимчасових вибриків, що без Кремля нема життя.

Якщо у Зеленського не вистачає мудрості на стратегію, варто замислитись над тактикою. Необережна тактика може призвести до того, що оплески і троянди він отримуватиме не на концертах. А від того, що натовп винесе його з урядового кварталу за кінцівки. Не тому, що він безнадійний і поганий реформатор, а тому, що затоптав надію.
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author