nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Микола Княжицький: Оман-скандал, маленька брехня та великі наслідки

У чому проблема Зеленського? Зеленський чомусь абсолютно переконано вважає, що українців, український народ можна обманювати. Навіщо він полетів в Оман? Це головне питання. Чому він хотів це приховати? Чому перші фотографії Зеленського з Оману з’явилися саме на проросійському сайті? І інакше, як з рук російських структур, наближених до російської розвідки, вони туди потрапити не могли.

Чи означає це, що Зеленського туди навмисно хтось заманив для того, щоб тримати на гачку, можливо, записати, сфотографувати, компрометувати далі? Або для того, щоб позбавити його влади і привести до влади абсолютно проросійські сили? Або для того, щоб цю його проросійськість підсилити і зробити його ще більшим союзником агресора, підштовхнути до переговорів з агресором? Ми найближчим часом, мабуть, не дізнаємося про те, що відбувалося в Омані насправді. Або навпаки дізнаємося, якщо Зеленський подасть в суд на Радіо Свобода. Радіо Свобода після цього суду оприлюднить фотографії або аудіозаписи, або якісь наступні кроки, які продовжать цей Оман-скандал.

А Оман-скандал почався з таємниці, почався з того, що Зеленський хотів приховати цю свою поїздку. Як тільки такі люди, як Зеленський, як Кучма, хочуть щось приховати, відразу спецслужби різних країн намагаються користатися тим, що відбувається. І це, на жаль, ситуація, якої не можна позбавитися, якої не можна було оминути з декількох причин.

По-перше, через наївну віру Зеленського в те, що в Путіна в очах можна побачити якусь іскру добра, в те, що з Путіним можна домовитися, в те, що якщо йти Путіну на поступки, то це приведе до того, що тебе почують. Насправді тебе не почують. Тебе сприйматимуть, як слабого. Якщо сприйматимуть, як слабого, атакуватимуть ще сильніше. Підставлятимуть. Шантажуватимуть. Скидатимуть, для того, щоб потім привести ще більш проросійські сили до влади в Українській державі.

Чи може це статися? Ризик такий дійсно існує. Але ми завжди віримо – хто в чорного лебедя, хто в Бога, хто в провидіння. І завжди відбувається так, що Україна залишається сильною й незалежною державою і перемагає, хоча шлях цей до перемоги, очевидно, є, і буде, тернистим.

А Зеленському, якщо він не змінить манери своєї поведінки й далі дуритиме український народ, і сподіватиметься через маніпуляції втримати свою владу, нічого хорошого в цій Українській державі не світить.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author