nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Віктор Уколов: Мюнхенське шоу і традиційний скандал

Наступне після виступу інтерв'ю CNN у режимі ток-шоу у тісному приміщенні мало показати ажіотаж, який викликає персона Зеленського. Однак і тут були проблеми зі змістом.

Напевне журналіст Крістіан Аманпур була дещо шокована заявою глави держави, що він не думає стратегічно через брак часу. Адже не часто зустрінеш президентів, які з дитячою безпосередністю говорять про відсутність стратегії.

Але ще більше можуть бути шоковані виборці Зеленського, адже їх обранець зізнався іноземній журналістці, що за свої 5 років каденції розраховує закінчити війну.

Вам не почулося – Зеленський вже не вважає, що для припинення війни потрібно просто перестати стріляти, як він говорив про це рік тому. Тож якщо за 9 місяців його роботи ви не отримали бажаного миру, настройтесь на довгу – залишилось ще 4 роки і 3 місяці.

На жаль мюнхенський візит Зеленського не обійшовся і без скандалу – шостий президент України страшенно комплексував через можливу присутність у залі п'ятого президента. На вході наполегливо попросили не пускати Петра Порошенка до зали, де виступав Володимир Зеленський. Зате Зеленського чомусь не налякала присутність в залі Сергея Лаврова.

Розпочинався чималий скандал.

Шість депутатів європарламенту на знак солідарності також відмовились заходити до зали. Урядовці ФРН нагадали організаторам, що це Німеччина, а не Росія.

Кажуть ситуацію попросив не загострювати Порошенко, який трохи послухавши настільки сором'язливого візаві через навушники, спокійно вийшов на вулицю давати інтерв'ю, напевно так і не почувши нічого цікавого.

В повітрі ж зависло питання чому через 9 місяців після завершення виборчої кампанії Зеленський все ще остерігається свого опонента? Невже і досі комплексує та сумнівається, що він президент?
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author