nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

"Влада сама розігнала вірус небезпеки": Синютка про реакцію на евакуацію українців з Китаю

Народний депутат від "Європейської солідарності" Олег Синютка заявив, що влада сама розігнала паніку серед українців через евакуацію громадян з Китаю.

Про це він заявив в ефірі програми "Дебати", передає Еспресо.TV.

"Я хотів би сказати про річ, яка для мене була найстрашнішою - це коли влада почала дискутувати чи потрібні Україні українці, які опинилися поза межами нашої держави. Це для мене була найкатастрофічніша дискусія. Дуже добре, що сьогодні про це немає мови і це відійшло на другий план, але я б хотів, щоб перший урок, який ми винесли з цієї ситуації - це урок про те, що українська держава створена, щоб захищати всіх українців. Друга річ - те, що стосується безпеки людей. Я абсолютно погоджуюся з тим, що влада сама розігнала вірус небезпеки. Тобто, всі меседжі та посилання, які йшли протягом трьох тижневої затримки, коли було не зрозуміло чи "їдемо - не їдемо". Це все наганяло велику небезпеку на людей", - сказав нардеп.

Нагадаємо, у четвер, 20 лютого, під час сутичок між поліцією та жителями Нових Санжар, куди привезли на карантин евакуйованих із району поширення коронавірусу, правоохоронці затримали 24 людини.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author