nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Україні за обміном повернули людей, які знущалися з ув'язнених в ОРДО – Асєєв

Пряма мова: "Про Євгена Бражнікова і Олексія Кускова (обидва били мене особисто і ламали всю нашу камеру восени 17-го; Женею Ставцевим – він все ще у полоні – фактично вимили підлогу, протягнувши по всьому коридору) я також говорив президенту. Він тут ж зв'язався з СБУ, де йому голосно відрапортували "Бражніковим займаємося" – і на цьому все. Ані допитів, ані офіційної відповіді на мій запит щодо заяви на цих двох персонажів, яку я зареєстрував у СБУ ще 20 січня".

Деталі: Асєєв розповів, що Бражнікова намагалися побити інші звільнені прямо під час обміну, але його "врятували військові і під конвоєм СБУ доставили до Києва".

Кусков же, за його словами, вже більше двох років перебуває на волі, його обміняли ще у грудні 2017 року.

Пряма мова: "У Феофанії (мабуть, прийшов провідати свого друга Бражнікова) зустрів мене на першому поверсі (Кусков - ред.), поплескав по плечу і мило з посмішкою запитав: "Ну, як ти? Пам'ятаєш мене?". – Пам'ятаю, Льошо, я нічого не забуду".

Що передувало: Станіслав Печонкін, колишній цивільний заручник бойовиків ОРДО з Горлівки, розповів "Українській правді", що саме Бражніков в "Ізоляції" обливав холодною водою та бив в'язнів задля отримання зізнань.

За його словами, Бражніков – колишній правоохоронець, у 2014 році був активним учасником "руської весни", активно допомагав проросійським мітингам, нападав на учасників проукраїнських акцій.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author