nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Ігор Головань: ДБР і підслідність

Дивні люди працюють слідчими у ДБР.

Організували привід Петра Порошенка до слідчої Сергєєвої, а та прямо в день допиту у відпустку. Явно не хотіла у Шевченківському суді міста Києва поясненя давати стосовно своєї упередженості.

А по завтрашньому приводу, виявляється, провадження взагалі ДБР не підслідне.

Аби не підставляти поліцейських під кримінальну відповідальність за завідомо незаконний привід, звертаюся до ймовірного учасника діалогів "Трубу прорвало" публічно.

Пане Корецький!

Оскільки Ви не з'явилися до Шевченківського суду міста Києва де сьогодні 5 березня 2020 о 9-15 мала розглядатися заява про Ваш відвід, змушений звернутися до Вас у WhatsApp і публічно.

Як мені стало відомо в НАБУ і з повідомлень ЗМІ, у провадженнях 62019000000000753 та 62019000000001732 визначено підслідність за Національним антикорупційним бюро України, що цілком відповідає нормам статті 216 КПК.

За таких обставин немає жодних законних підстав для допиту слідчими ДБР Петра Порошенка як свідка у згаданих провадженнях.

Однак до цього часу від слідчих ДБР повідомлення про скасування призначеного на 6 березня 2020 року допиту не надходило.

Оскільки щодо цього допиту Печерським судом було постановлено ухвалу про привід, працівники Національної поліції можуть бути втягнені у скоєння передбаченою статтею 371 КК злочину.

Прошу терміново письмово проінформувати мене та Національну поліцію про скасування призначеного на 06.03.2020р. допиту.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author