nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Тетяна Чорновол: Зеленський здав Путіну Майдан

А тепер дивіться, як цікаво: зараз ці двоє – Лукаш і Бабіков – знову в одній справі. Вони займаються Майданом. Лукаш особисто всю осінь ходила на суди, витягувала беркутівців з в'язниці, а Бабіков на посаді в ДБР розгорнув слідство проти майданівців. Поки що це тримається в секреті, але витоків інформації, що це підтверджує, купа.

Абсолютно переконана, що це не його власна ініціатива, і навіть не ініціатива Портнова чи клієнта Бабікова – Януковича. Це ініціатива Зеленського задля задоволення бажання ПУТІНА.

Путін поставив Зеленскому домашнє завдання – обнулити Майдан, якщо той хоче рухатися в переговорах щодо "миру" на Донбасі... Для Путіна – це питання принципове. Бо він вважає Майдан колискою українського спротиву. Щоб зламати Україну, треба зламати пам'ять про Майдан, як про Революцію гідності, дискредитувати всіх, хто вийшов і переміг за європейський вектор країни. Також Путін хоче банально помститися, він хоче посадок облич Майдану.

Зеленський в цьому пішов Путіну на зустріч. Беркутівці були випущені на свободу через схему "обміну полонених", а Бабіков готується саджати активістів Майдану.

Отож, Бабіков не брехав, коли заявив, що він не буде займатися справами Майдану в тому розумінні, до якого ми звикли (тобто, переслідуванням тих, хто розстріляв Небесну сотню). Навпаки, він зараз займається справами Майдану виключно в розумінні кримінального переслідування майданівців на догоду Кремлю. І від його роботи зараз залежить діалог Зеленського з Путіним.

Тому ЗЕ чекає від Бабікова турборежиму. Зрештою, його призначили, попри негативний резонанс, ще й тому, що він має досвід проведення політичних репресій. В часи Януковича Бабіков працював в прокурорській команді Пшонки, був начальником слідчого відділу прокуратури Харкова.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author