nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

OOC: У результаті обстрілів пошкоджень зазнали 8 будинків населеного пункту Верхньоторецьке

Російські окупаційні війська продовжують обстріли житлової інфраструктури мирного цивільного населення прифронтових районів Донеччини.

Так, на весняні свята, коли люди відпочивають разом із своїми родинами, російські окупанти прицільними вогневими ударами з гранатометів різних систем обстріляли будинки мирних мешканців населеного пункту Верхньоторецьке.

У результаті обстрілів пошкоджень зазнали 8 будинків, які знаходяться на вул. Вишневій. У будинках ударною хвилею вибито вікна та посічено уламками покрівлю дахів.

Крім того, в одному з помешкань внаслідок потрапляння палаючих уламків гранат виникла пожежа. Завдяки рішучим та злагодженим діям військовослужбовців підрозділу Об’єднаних сил, які діяли спільно з представниками Державної служби з надзвичайних ситуацій, пожежу було вчасно локалізовано та ліквідовано.
На щастя, ніхто з мешканців ушкоджених будинків не постраждав.

Російські окупанти свідомо вели вогонь на ураження по будинкам мирного населення. Їхня мета – знищити не лише цивільну інфраструктуру прифронтових населених пунктів, але й демонстративно вбивати українських громадян, які живуть поблизу лінії зіткнення.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author