nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ОПУ переносить конфліктний потенціал із фронту до Києва - Цимбалюк про перемовини в Мінську

Український журналіст Роман Цимбалюк назвав дії Офісу президента України щодо домовленостей у Мінську перенесенням конфліктного потенціалу з фронту до Києва, зазначивши, що за підсумками перемовин РФ не піде на жодні поступки по Донбасу.

Про це Цимбалюк написав у Facebook.

"Найцікавіше, що Кремль ні на які поступки по Донбасу не піде. Офіс президента України при цьому переносить конфліктний потенціал з лінії фронту до Києва", - написав Цимбалюк.

Журналіст наголосив, що дуже дивним із боку ОПУ є аргументація про "брак часу" на пояснення дій у Мінську, а голова Офісу Андрій Єрмак під час брифінгу за підсумками РНБО не зміг назвати, хто є стороною конфлікту на Донбасі.

"Дуже дивні: ви вирішуєте долю нашої країни, але при цьому у вас "немає часу" пояснити що за дорадчий орган створюється з гауляйтерами. Так зайняті, що два дні часу не було повідомити про свої плани. Морозилися б далі, якби документи не злили в ЗМІ. При цьому російська сторона не настільки зайнята і ще 11 березня повідомила, що це майданчик для переговорів з політичних питань між сторонами конфлікту. Себе вони стороною конфлікту не вважають, просто вирішують "військові питання" на Донбасі. Дивно, але Єрмак теж не сказав, з ким у нас війна, не сказав з ким у нас повинен бути мир. Забув. Як Сивохо", - написав Цимбалюк.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author