nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Київрада хоче відкрити метро в обмеженому режимі для перевезення лікарів - Прокопів

Депутати міськради столиці розробляють спецзаходи для того, щоб запрацювало метро та була можливість з сусідніх областей медпрацівникам дістатися на робочі місця у Київ.

Про це заявив секретар Київради Володимир Прокопів у відеозверненні, передає Еспресо.TV.

"Що стосується Київметрополітену. Його закриття для міста є величезною проблемою. І це дає додаткове навантаження на громадський наземний транспорт, який важко справляється з тим навантаженням, яке є. Через це депутатський корпус зараз розробляє спецзаходи, які повинні бути вжиті для того, щоб метро в обмеженому режимі, але все-таки запрацювало. Для цього потрібно буде просити Кабмін внести зміни до постанови і рішення Київради з приводу оплати цього проїзду", - розповів Прокопів.

Він зауважив, що також є величезна проблема з тим, що більшість медпрацівників, а в деяких лікарнях це приблизно половина персоналу, є людьми, які проживають не у Києві, не в Київській області, а в сусідніх Полтавській і Чернігівській областях.

"Ці люди критично нам необхідні у Києві на своїх робочих місцях для того, щоб рятувати життя. Тому також ми розробляємо програму для Київпастрансу для того, щоб місто могло забезпечити підвезення цих працівників до їхнього місця роботи, щоб вони виконували свої функції і забезпечували життєдіяльність міста", - додав Прокопів.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author