nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Врятувати Україну від глибокої кризи здатні 226 голосів за «антиколомойський» закон

Депутати Верховної Ради повинні зібратися на позачергову сесію та підтримати урядовий законопроект №3260 про банківську діяльність, щоб Україна змогла отримати кредит МВФ. Це — обов'язкова умова для того, аби Україна не потонула у світовій економічній кризі.

Партія «Голос» вважає за необхідне підтримати цей законопроект і закликає колег по парламенту зробити це якнайшвидше.

Під час карантину позачергова сесія парламенту має відбутися з максимальним дотриманням санітарно-гігієнічних норм, але не відбутися не може — бо від Верховної Ради зараз залежить доля країни.

Пряма мова Кіри Рудик, голови партії «Голос», народної депутатки України:

— Криза через пандемію COVID-19 відчутно б'є навіть по сталих економіках розвинутих країн. Для нашої економіки вона — надважкий удар, і рятуватись треба негайно. Одна з речей, які повинні статися для цього, — отримання кредиту Міжнародного валютного фонду.

МВФ давно висунув умови, українська влада зволікала з їх виконанням і дочекалась моменту, коли кредит потрібен вже вчора. Тож тепер маємо робити швидкі й рішучі кроки, і найперший з них — ухвалення законопроекту про банки.

Цей законопроект погоджений з міжнародною спільнотою і допоможе нам не лише отримати кредит і уникнути дефолту, але й встановити більш чесні й прозорі правила роботи на банківському ринку.

Це той момент, коли врятувати економіку від майже неминучого краху, можуть синхронно натиснуті 226 кнопок «за». Колеги, будьмо відповідальними.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author