nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Єрмак своїми діями розв'язує особисті проблеми - Лерос

"Що стосується якихось "конфліктів", у мене за визначенням їх не може і не повинно бути з главою ОПУ, з двох причин: його посада не передбачає участі в політичних рішеннях та глава апарату не має права виносити судження про політичні рішення щодо мене в партії, як він це зробив у своєму пості, а повинен займатися канцелярією. Вчора Єрмак на малій фракції півтори години зомбував колег. Ким я тільки не був, вже навіть людиною Хорошковського, якого я навіть в очі не бачив, а після я тут же став покупцем каналу "Інтер". Єдину правду сказав Єрмак, що тепер я його особистий ворог і він мені ніколи в житті цього не пробачить. Я сьогодні це відчув на допиті, коли до кримінальної справи додалася ще одна безглузда стаття Кримінального кодексу", – написав Лерос.

Він вважає, що така поведінка Андрія Єрмака "ще раз показує гордовите ставлення до народних депутатів і неповагу до принципів демократії".

"Я розумію, що він хоче мене показово посадити, але щось мені підказує, що своїми діями він, як завжди, розв’язує особисті проблеми за рахунок інших, ніби рейтинг президента – його власність. Окрема повага за те, що він показово відмовився від брата, який для нього і розводив всю цю бурхливу діяльність", – написав нардеп.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author