nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Зе-влада збирається торгувати з окупованим Кримом через Чонгар - експредставник президента в АРК

Всередині чинної влади є намір влаштувати торгівлю з анексованою росіянами Автономною Республікою Крим через КПВВ "Чонгар". Прокуратура, прикордонники й Служба безпеки України цьому не перешкоджатимуть.

Про це з посиланням на власні дані колишній представник президента в Автономній Республіці Крим, доктор юридичних наук, професор Борис Бабін заявив в етері програми "Студія Захід" з Антоном Борковським, яка 11 квітня 2020 року вийшла на Еспресо.TV.

"В умовах соціального обурення відповідні торги (з Кримом - ред.) мають бути непомітними. Тут якраз кейс води є дуже простим. Її неможливо сховати. Якщо Ви подасте воду каналом, це приховати від суспільства неможливо. Якщо б це було можливо приховати від суспільства, вже місяць вода була б в Криму. Це абсолютно точно. Але суто суспільний резонанс цю ситуацію - хоча, кажуть, і гроші занесли - вже пригальмував. Я не знаю чи дадуть воду, чи ні, але те, що її пригальмували, і мали дати в березні, а її в квітні ще нема, це вже, як то кажуть, науковий факт. Можна нас усіх привітати з цієї маленькою проміжною перемогою", - пояснив він.

Що ж стосується товарів у Крим то їх постачання, додав Бабін, важче проконтролювати.
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author