nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Яценюк звернувся до президента і генпрокурора із вимогою негайно зупинити репресії проти Чорновол

Прем’єр-міністр 2014-2016 років, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк публічно звернувся до Президента України Володимира Зеленського та Генерального прокурора України Ірини Венедіктової із вимогою негайно зупинити політичні репресії проти Тетяни Чорновол. Про це Арсеній Яценюк заявив у своєму дописі на Facebook 13 квітня.

Арсеній Яценюк нагадав, що 14 квітня, ДБР призначило допит Тетяні Чорновол, звинувативши її як учасницю Майдану: «Одне із абсурдних звинувачень стосується «перешкоджання діяльності «Партії регіонів».

«Публічно звертаюся до Президента України Володимира Зеленського та Генерального прокурора України Ірини Венедіктової із вимогою негайно зупинити політичні репресії проти Тетяни Чорновол. Президент України є гарантом дотримання законності у країні. Генеральна прокурора здійснює нагляд за додержанням законів органами, що провадять досудове слідство», - наголосив він.

Президент і Генеральний прокурор зобов’язані реагувати і зупиняти свавілля, «у тому числі політично мотивовані дії, спрямовані на порушення прав громадянина», - підкреслив лідер НФ.

«Переконаний, у заступника директора ДБР Бабікова немає конфлікту інтересів з Тетяною Чорновол. Це конфлікт інтересів пана Бабікова з правом, совістю і правдою», - наголосив Арсеній Яценюк.

Він підкреслив, що Тетяна Чорновол, член фракції «Народного фронту» у парламенті минулого скликання, - «людина безкомпромісна у захисті України, яка зробила надто багато для держави, щоб їй вибачили вороги».

«Під час Майдану Таню намагалися вбити. ЇЇ пробували дискредитувати, коли у парламенті вона займалася питанням конфіскації на користь країни награбованого Януковичем. Росіяни вбили її чоловіка на війні, Миколу Березового, Українського захисника і Героя. Таня отримала військову спеціальність, щоб мати можливість зі зброєю в руках захищати свою землю», - написав Арсеній Яценюк.

Тетяна Чорновол - патріот своєї країни, підкреслив лідер НФ: «Судити і кинути у в’язницю її прагне Янукович. Помсти хоче його бандитська шайка, яку від керівництва країною змів Майдан. Російські куратори «п’ятої колони» мріють поквитатися за Майдан, принизивши кожного українця, розтоптавши пам'ять про нашу боротьбу за свободу».

Арсеній Яценюк наголосив, що Генеральна прокуратура України зобов’язана відкликати підозру Тетяні Чорновол і вимогу застосування запобіжного заходу.

Арсеній Яценюк нагадав, що нині відбудеться позачергове засідання Верховної Ради України.

«Звертаюсь до парламентських фракцій: «Європейської солідарності», «Батьківщини», «Голосу», позафракційних та патріотичних депутатів монобільшості із закликом не допустити політичної розправи над Тетяною Чорновол. Ми зобов’язані захистити Майдан і Україну!» - наголосив Арсеній Яценюк.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author