nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Парубій привів підтримку Чорновол під ДБР попри карантин

Представники партії "Європейська солідарність" прийшли під Державне бюро розслідувань підтримати активістку Майдану та колишню нардепку Тетяну Чорновол, яку викликали на допит.

Джерело: трансляція "Європейської солідарності" у Facebook

Деталі: Колишній голова Верховної Ради Андрій Парубій, активний учасник "Революції гідності", виступив в оточенні свої соратників, яких було не менше шістьох. Із ним був, зокрема, Володимир В’ятрович.

Усі присутні були у масках чи респіраторах, хоча вимогу карантину щодо "не більше двох" порушили.

Андрій Парубій заявив, що влада спеціально обрала час карантину, щоб не було протестів через справу проти Тетяни Чорновол.

Він вважає, що влада прихильна до "версії Кремля, що майданівці атакували правоохоронців".

Парубій та його однодумці записали звернення на підтримку Тетяни Чорновол.

Пряма мова Парубія: "Ми не боїмося… Таня Чорновол є, як і 5 років тому, символом Майдану, символом українського руху. Ми будемо тут, ми будемо під судом.

Вони вибрали той момент, коли в країні пандемія – і не можуть тисячі й десятки тисяч українців виходити на масові заходи. І в тому є особливе лицемірство діючої влади. Але вони не злякають ні Тетяну Чорновол, ні нашу команду, ні всіх майданівців… За нами правда і за нами перемога".

Попередній підрозділ, який проводив розслідування по даній справі, чітко довів, що чоловік мав змогу покинути приміщення. Смерть відбулася не в результаті атаки і не в результатів власне підпалу.

Справа є просто провокацією, є просто атакою на Майдан".

Інші подробиці: Прийшла під ДБР і Софія Федина.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author