nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Микола Княжицький: Нинішню владу від президента до прокурора об‘єднує відсутність людяності

В усіх резонансних історіях останніх днів проявляється дивна нелогічність і абсурдність. І це не дивно.

Бо влада, яка абсолютно нелогічно перемогла, не дуже відрізняється від частини власних виборців. Вони чомусь сподівалися, що нефахові пострадянські коміки, які все життя жили з обслуговування олігархів приватно і на їхніх телеканалах, якимось чудом завершать епоху бідності!!! Як і лаврська братія, яка чомусь переконувала вірних, що чим більше їх обіймати й цілувати за пожертви, тим скоріше зникне коронавірус. Все навпаки!!! Померти можна! Як від вірусу, так і від наслідків відсутності економічної політики!!! Митрополит Павло і Зеленський можуть бути викарбувані з двох сторін однієї монети. І на який би бік вона не впала — фарту не буде!!! Найгірше, що ці нібито людяні люди нічого людяного не мають!!!

Ось Тетяна Чорновол. Їй інкримінують вбивство на Майдані. Вона нікого не вбивала, це очевидно. Це явна брехня і фальсифікація. Був у суді, знаю. Але їй навіщось присуджують домашній арешт. Навіщо? Просто, щоб принизити. Загалом цим прокурорам, та й Зеленському байдуже, що живе вона в батьківському будинку в селі з двома малими дітьми й старими батьками. На моє питання: а хто ж піде в магазин за продуктами для цієї родини, якщо дітям і старшим в карантин це заборонено, прокурор відповів: «Хай кур‘єрів замовляють!». Ви замовляли колись кур‘єра в село? Але їм смішно. Відсутність людяності — те, що об‘єднує владу від президента до прокурора.

Але відсутність людяності характерна для людей, які не вміють прораховувати наслідки для себе. Бо демократія і людяність - дві сторони монетки, як Зеленський і Павло. Вчора "слуги" з продажним ОПЗЖ прийняли неконституційний закон про обмеження законодавчої ініціативи опозиції. Під приводом нібито необхідності прийняття антиколомойського закону, яке теж ОПЗЖ валить. Але скільки б патріотів вони не принизили, скільки б демократичних свобод не забрали — грошей у людей більше не стане. Бо для того, щоб стало більше грошей, потрібна не віра в ідолів та тільців, в чудо і лукавство, а навпаки — чесність та фаховість.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author