nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Арсеній Яценюк закликав Зеленського невідкладно звернутися до НАТО і ЄС за допомогою в гасінні пожеж

Прем’єр-міністр 2014-2016 років, лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк закликав президента Володимира Зеленського невідкладно звернутися до НАТО та ЄС за допомогою в гасінні пожеж.

Про це від заявив 18 квітня 2020 року у своєму відеозверненні, передає Еспресо.TV.

"Крім коронавірусу і економічної кризи Україну охопили пожежі. Це пряма загроза життю кожного українця", - наголосив Арсеній Яценюк.

Він підкреслив, що зараз українські рятувальники і Міністерство внутрішніх справ борються з тим, щоб загасити ці пожежі.

"Вірогідно, що основна причина - це умисні підпали. І це підлягає жорсткому покаранню", - підкреслив він.

"Наших ресурсів недостатньо для того, щоб подолати ще одну кризу в Україні. Вважаю, що президент України повинен невідкладно звернутися до Генерального секретаря НАТО та наших партнерів з Альянсу, а саме в Комітет з питань планування надзвичайних ситуацій, де Україна представлена Державною службою з надзвичайних ситуацій, - щоби наші партнери надали нам невідкладну допомогу по гасінню цих пожеж", - наголосив Арсеній Яценюк.

Він також підкреслив необхідність звернутися до партнерів з Європейського Союзу:

"Зателефонувати як президенту Європейської комісії, так і главам урядів і президентам країн-сусідів".

"Свого часу ми їм допомагали, коли в них виникали надзвичайні ситуації. Зараз ми просимо про допомогу їх. Україні потрібна допомога для того, щоб подолати ще одну кризу", - наголосив Арсеній Яценюк.
Tags: НАТО, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author