nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

На місці нападу на Стерненка було авто сім'ї ексрадника глави поліції Одещини

Ситуація насторожила моряка, він вирішив сфотографувати машину. Незабаром він помітив її вдруге – авто проїжджало поруч з місцем злочину вже в момент затримання стрілка, коли приїхала поліція. Зі слів свідка, водій зупинився і ходив неподалік, постійно озираючись навкруги.

Цим водієм виявився Костянтин Карбенюк, який тоді був тренером спортивного єдиноборства в одному з клубів Одеси.

За даними, які "Слідство.Інфо" отримало одразу від декількох джерел в правоохоронних органах, даний Mercedes-Benz зареєстрований на дружину тодішнього радника голови поліції в Одеській області Руслана Форостяка. Авто цієї ж марки є й в офіційній декларації самого колишнього правоохоронця.

Форостяк був радником тодішнього голови поліції області Дмитра Головіна. Залишився на своїй посаді він і після того, як Головін звільнився з поліції й потрапив під слідство НАБУ через підозри в недостовірному декларуванні. Покинув роботу в поліції Форостяк наприкінці 2019 року.

У розмові зі "Слідством.Інфо" Форостяк підтвердив, що авто належало його дружині, але запевнив, що жодного стосунку до нападу на Стерненка не має, адже нібито продав цю машину — людині, яка була на місці злочину.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author