nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Кличко призначив голову Печерського району Києва за поданням Єрмака - Лерос

Лерос пов'язує її призначення з тим, що Єрмак раніше "опікувався" ринками та МАФами.

"Але де ще Єрмаку брати людей, як не з свого базарного минулого або друзів / однокласників своїх кумів, тим більше для його "завдань". Посади або продають, як ви все бачили на плівках Єрмака, або ставлять ручного, що в обох випадках призводить до деградації держави", - заявив нардеп-"слуга".

"Нагадаю, голова офісу (президента, - Ред.) займався точками на ярмарках, кіосками та іншим базарнічеством, тому прийшовши до влади він сміливо взявся за міжнародні відносини всієї держави", - відзначив нардеп.

Він додав, що на призначення Кондрашової керівником району подавав мер міста Віталій Кличко.

Лерос цитує Кличка: "рекомендація була від пана Єрмака щодо ... не рекомендація, я сам звернувся. У мене розмова була стосовно корупційної складової, що стосується КП Благоустрій. Дійсно, багато нарікань щодо всіх МАФів, і розмова була відносно того, що там є корупція. Щоб не було таких питань, щоб ця людина була абсолютно некорумпованою, ефективною. У мене була розмова (з Єрмаком - ред.), і рекомендація була відносно пана Кулеба (мова йде про директора департаменту благоустрою КМДА Олексія Кулебу, - Ред)."
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author