nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Україна заблокувала в ООН маніпулятивну резолюцію РФ, покликану послабити санкції - МЗС

Україна заблокувала в ООН ще одну резолюцію Росії, яка мала на меті розмити санкційний режим.

Про це йдеться у заяві міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

"Росія не полишає спроб ухвалити в Генасамблеї ООН маніпулятивні резолюції. Під прикриттям боротьби з пандемією COVID-19 вони мають на меті розмити санкційний режим. 22 квітня РФ винесла на затвердження новий документ. Текст підкоригували, але його маніпулятивна суть не змінилася", - сказав Кулеба.

Міністр зазначив, що Україна не могла підтримати таку резолюцію і тому перервала так звану "процедуру умовчання" і заблокувала цю ініціативу.

"Ми будемо надалі блокувати спроби Росії зруйнувати санкційний режим. Для ефективної боротьби світу з пандемією потрібні реальні рішення, які нестимуть практичну користь. І точно не потрібні політизовані резолюції, які переслідують мету послабити санкції", – сказав Кулеба.
У МЗС нагадали, що прикладом ефективних рішень є дві резолюції про протидію COVID-19, вже схвалені Генасамблеєю ООН, співавтором яких стала також Україна.

"Наша держава віддана реальній боротьбі з пандемією та ефективним і злагодженим діям світової спільноти. Спільна мета – це перемога над вірусом, а не над санкціями за військову агресію", – додав глава МЗС.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author