nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Олег Синютка: влада дозволила відкрити ринки, бо Зеленський злякався бунту дрібних підприємців

«Складений урядом план – це всього лише намальована картинка з більш ніж суперечливим змістом», – додав представник фракції.

Олег Синютка підкреслив, що в урядовому плані відсутні будь-які заходи щодо запуску роботи промисловості, малого і середнього бізнесу. І зокрема туристичної галузі, яка так важлива для Львівщини.

«Міністри туризму країн ЄС провели нараду й ухвалили стратегію підтримки цієї частини економіки. В ЄС буде вводитися «коронавірусний паспорт», а в українському уряді насправді ніхто не займається туризмом», – зазначив він.

«Влада накреслила план відкриття продовольчих ринків, але все пішло прискореними темпами, бо Зеленський злякався бунту дрібних підприємців, які працюють на цих ринках. Так само як і фермерів. Адже люди не могли зрозуміти, чому продуктові ринки закриті, а великі супермаркети вільно працюють», – також наголосив депутат.

Крім того, він назвав дивним один з пунктів урядового плану щодо розблокування роботи закладів громадського харчування, які від початку карантину й так працюють на самовивіз своєї продукції.

«Запуск громадського транспорту. В урядовому плані відкриття метрополітену заплановано з четвертого етапу. В Європі метро не закривали взагалі, а у нас його хочуть мало не найпізніше відкрити. При цьому навіть заклади громадського харчування планують запускати вже з третього етапу, а деякі – як ресторани одного з депутатів «Слуги народу», навіть не зачиняли», – зазначив Олег Синютка.

Він також вважає, що парках потрібно дозволити гуляти ще до першого етапу. Адже навіть головний санітарний лікар говорить, що це не епідеміологічний засіб, а психологічний.

Олег Синютка особливо підкреслив, що уряд повинен в своїх рішеннях робити акцент на підтримці малого та середнього бізнесу і правила виходу з карантину прописувати, виходячи з їхніх інтересів.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author