nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Гуманітарний комітет знову розгляне “антимовний” законопроєкт Бужанського 30 квітня - Княжицький

Завтра комітет з гуманітарної політики вкотре вирішив розглянути антиукраїнський закон депутата Бужанського про обмеження вживання української мови в освіті.

Про це написав народний депутат Микола Княжицький на своїй сторінці у Фейсбук.

“Мої колеги з фракції "Слуга народу" кажуть, що немає підстав турбуватися, адже вони проголосують проти. Втім, тут і хитрість. Розгляд законопроекту навіть з негативним результатом дозволяє його виносити в зал. У часи Януковича профільний комітет не розглядав так званий законопроєкт Колєсніченка- Ківалова. Його винесли в зал без комітетського рішення і це стало однією з підстав для скасування закону у Конституційному суді” - зазначив народний депутат.

За словами Княжицького, ініціюючи розгляд проєкту зараз і запевняючи, що голосуватимуть проти, депутати від “Слуг Народу” хочуть відкрити двері для антиукраїнської діяльності своїх колег по фракції.

“Дуже прошу всіх небайдужих до майбутнього української мови громадян звернутися до моїх колег із фракції "Слуга народу" з проханням зняти законопроєкт Бужанського з розгляду. Жодних норм, які б вимагали його термінового розгляду не існує. Мета одна- відволікти мовним питанням від корупційних дій влади і провалу в економіці” - закликав Микола Княжицький.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author