nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

КОМЕНТАР РОКу ЩОДО ЗУСТРІЧІ МІНІСТРІВ ЗАКОРДОННИХ СПРАВ “НОРМАНДСЬКОЇ ЧЕТВІРКИ”

👉Відомо, що завтра, 30 квітня 2020 року, відбудеться відеоконференція міністрів закордонних справ “нормандської четвірки”, під час якої говоритимуть про підготовку наступного саміту у Берліні. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба анонсував порядок денний цієї зустрічі.

👉Зокрема, Кулеба зазначив, що рішення паризького саміту пробуксовують. Ми сподіваємося, що український міністр вважає, що рішення пробуксовують через те, що російські окупаційні війська продовжують обстрілювати українські позиції, внаслідок чого продовжують гинути українські військові.

👉Анонсуючи захід, Дмитро Кулеба так само заявив, що необхідно рухатися до припинення війни. Маємо надію, що міністр поділяє думку українського народу і так само вважає, що рух до миру можливий не через виконання ультиматумів Росії, а лише через безумовне припинення Росією війни, виведення окупаційних військ з Криму та Донбасу, а також визнання за Москвою повною відповідальності за окупацію, війну та спричинені нею наслідки.

👉Так само Кулеба озвучив намір напрацювати “якісь нариси розв’язання наявних проблем і надати імпульс Тристоронній контактній групі, щоб вона безпосередньо опікувалася розробкою детальних рішень і їх імплементацією”. Ми сподіваємося, що за цією “фігурою мовлення” міністр не приховував наміру й надалі проштовхувати ідею Єрмака про створення так званої Консультативної ради.

👉Рух опору капітуляції розраховує на те, що міністр закордонних справ Кулеба під час цих та наступних переговорів стосовно збройної агресії Росії проти нашої держави буде чітко дотримуватися законодавства та національних інтересів України.

👉Про всяк випадок нагадуємо міністру, що на розгляді президента Зеленського перебуває петиція про відставку Єрмака. Однією з причин, що зумовила таку петицію, була ідея керівника офісу Президента України про створення Консультативної ради, а також інші ініціативи Єрмака, спрямовані на капітуляцію України перед Росією.

👉Рух опору капітуляції й надалі уважно слідкуватиме за усіма діями владної команди щодо так званого «мирного врегулювання».

Рух Опору Капітуляції
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author