nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Арсеній Яценюк про чергову віртуальну Нормандію: Досить йти за російським сценарієм

«Нормандський формат загруз у віртуальній реальності. Жодного реального кроку вперед. Роками», - наголосив лідер «Народного фронту».

«Нинішня влада програє Москві ініціативу і втрачає міжнародні позиції. Цю платівку треба зупиняти», - підкреслив він.

«Україна має представити Раді Безпеки ООН докази постійних порушень Росією нашого суверенітету і мирних домовленостей після останнього саміту в Парижі», - зазначив Арсеній Яценюк.

«Україна має закликати Сполучені Штати, Європейський Союз, Німеччину і Францію здійснити перезапуск переговорного процесу», - додав він.

Арсеній Яценюк вважає, що «невиконання Росією Мінських домовленостей має бути формально визнане нашими партнерами і зафіксоване як міжнародно-правовий факт».

«Шлях до справжнього миру повинен пролягати через новий глобальний формат переговорів, розширення санкцій проти агресора, розгортання міжнародної миротворчої місії і через повноцінну реалізацію положень нашого закону про окуповані території, схваленого завдяки «Народному Фронту» у 2018 році. Такою має бути наша позиція», - написав колишній Прем‘єр-міністр.

«Досить бути мовчазними, терплячими і безпорадними спостерігачами за зухвалими діями Путіна і його клевретів. Це наші люди страждають. Наївні експерименти влади їх не захистили і не захистять», - зазначив Арсеній Яценюк.

«Якщо Україна продовжить лінію «віртуальної» псевдо-дипломатії, яка відбувається зараз, то Москва зробить все, щоб встановити на нашій землі свою нову губернію», - резюмував лідер «Народного фронту».
Tags: Грузiя, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author