nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Павленко: у Зеленського втрачають контроль над ситуацією в країні, це може призвести до хаосу

Уряд Зеленського втрачає контроль над ситуацією в країні. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко.

«Уряд втрачає рештки контролю над тим, що відбувається в країні. Це не лякалка – це те, до чого треба бути готовим. Це означає, що зараз дуже велика увага має бути прикута до громад. Тому що зараз в місцях, де живуть люди, дуже багато чого залежатиме від того, як місцева влада справиться чи не справиться з таким стихійним виходом з карантину», – переконаний Павленко. Він наголосив, що подвійні стандарти влади руйнують її авторитет серед громадян.

«Після «Велюра», після того, що люди наочно побачили, що одним карантин, а інші можуть собі «штаби» в ресторанах створювати, і в містах, і в селах дуже багато буде такого: раз ви так з нами – то і ми так з вами. Але щоб не вийшло так, що це породить більше проблем», – застерігає Павленко.

«Зараз велика увага має бути на місцеве самоврядування, на те, чи воно буде спроможне справитися з цим викликом. І якраз уряд мав би зараз звернути увагу на це. Проводити не якісь «лубочні» сеанси зв’язку з мерами, а справді подивитися на ті параметри, до яких місцеві громади мають бути готові. Чи забезпечені вони ресурсами для цього, чи зможуть вони ті ринки відкрити, незважаючи на 1-2 травня. Чи транспортна мережа це здатна витримати. От на це зараз має йти енергія і час цих «штабів» і всього, що там настворювали. Чи це буде? Я думаю, що в найближчі тижні ми бачитимемо «розгул стихії», – прогнозує Ростислав Павленко.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author