nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

НОВІ ЗАЯВИ ЄРМАКА СВІЧАТЬ, ЩО ВІН МАЄ НЕГАЙНО ПІТИ У ВІДСТАВКУ - Рух опору капітуляції

Коментар Руху опору капітуляції щодо заяв керівника Офісу Президента України під час відеоконференції з експертами Atlantic Council

Вчора Андрій Єрмак зробив кілька заяв, які вкотре свідчать, що він діє в інтересах агресора. Керівник ОПУ послідовно допомагає Росії нав’язати Україні капітуляцію.

Зокрема, Єрмак вкотре зазначив, що прагне провести вибори на окупованих територіях України восени цього року. Він недвозначно заявив, що для нього прийнятно розпочати так зване політичне врегулювання ще до того, як російські війська звільнять окуповану територію України. Це однозначно суперечить міжнародному праву, українському законодавству та національним інтересам.

Єрмак продовжує просувати ідею Консультативної ради при ТКГ в Мінську. Що фактично утверджує російське пропагандистське кліше про нібито громадянську війну в Україні.

Вчора Єрмак вперше оголосив про підвищення рівня делегації України на переговорах тристоронньої контактної групи в Мінську через долучення очільників міністерств і комітетів Верховної Ради України. Це згубна і злочинна ідея, яка призведе до покладання на Україну додаткових неправомірних зобов’язань внаслідок переговорів в рамках ТКГ у Мінську. Таким чином, Єрмак допомагає Росії в легітимації нікчемних «Мінських домовленостей» та легалізації переговорів з представниками окупаційних адміністрацій «ЛДНР».

Нові тези Єрмака додатково свідчать, що його дії відповідають інтересам держави-агресора, яка змушує Україну до капітуляції. Єрмак повинен бути негайно звільнений з посади керівника ОПУ та понести відповідальність за скоєне.

Рух опопу капітуляції вимагає в президента Зеленського якнайшвидше розглянути і задовільнити петицію громадськості про негайне звільнення Єрмака з посади.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author