nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Українці - окрема нація, яка має свою мову і церкву - Княжицький про заяви Ломаченка і Усика

Українська нація виборює повну незалежність від нації російської, яка її поневолювала політично і культурно, каже Княжицький.

Про це народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Микола Княжицький написав у Facebook.

Княжицький на початку свого допису прокоментував позицію українських боксерів Ломаченка та Усика щодо церковного питання.

"Один народ. Ломаченко і Усик у фільмі про російську церкву стверджують, що росіяни, білоруси і українці - один народ. І церква має бути у цього народу одна - російська православна. Але є в Україні і інші люди, я серед них. Я переконаний, що українці - окрема нація, яка має окрему мову і окрему церкву. Українську. Як політик, я представляю людей, які теж так вважають", - написав Княжицький.

Княжицький нагадує, що українська нація виборює повну незалежність від нації російської, яка її поневолювала політично і культурно.

Нардеп пояснив, у чому полягають відмінності між позицією його фракції та «слуг народу».

"Зеленський і його партія захищають територію, а не права української нації мати українську державу на цій території. І те, що хтось у їхній партії з цим не погоджується не змінює їхньої ідеології. Територіальний підхід фактично нівелює роль громадян, бо пріоритетом ставить не їхню потребу політичної і культурної незалежності, а захист поневолювачів у їхньому праві отримувати прибутки з території", - пише нардеп.

Княжицький наводить приклад дискусій, які розгортаються зараз навколо запровадження ринку землі.

"Зеленський обстоює не право громадянина на власні 100 гектарів, які перетворять його на господаря, а право олігарха на його десятки тисяч гектарів. Здавалося б, ті, хто проти приватизації землі , як наприклад ОПЗЖ за людей! Але теж ні! Бо саме "державні" землі найкраще буде віддати у користування колонізатору, або й олігархам. Саме тому земельний підхід великого українця Чикаленка і передбачав створення сильних фермерських господарств з підтримкою держави", - додає народний депутат.

Княжицький також у своєму дописі порівнює позицію партії "Слуга народу" та ОПЗЖ.

"Тому ми не за "території", а за громадянина, за українця, який хоче мати українську державу. І лише при такому підході реально захистити території для таких громадян. З цієї точки зору і "Слуга народу" , і ОПЗЖ - антиукраїнські олігархічно-колонізаторські сили", - каже Княжицький.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author