nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Мінський капкан. Як Зеленський наламав дров із делегацією заради миру - Марина Данилюк-Ярмолаєва

Коли протоколи підписують люди без офіційних статусів є місце для політичного маневру — “президент мав жорстку розмову”, “”парламент засудив”. Тут же Володимир Зеленський свідомо заплющує очі і стрибає обома ногами в ведмежий капкан.

Путін не йтиме за прикладом України — і не підвищуватиме статус своїх представників. Може дійти до такого, що на наступні переговори до Мінська відправлять прибиральницю Кремля і емігранта із Таджикистану. Росіяни, на відміну від нинішньої влади, ретельно читали текст мінських документів. Там усюди йдеться про окремі райони Донецької та Луганської областей, а от Росія як друга сторона, яка має виконати свої зобов'язання, прямо не називається. І росіяни грають на цьому. Знову “ихтамнет”.

Єдине, що може допомогти Україні, так це те, що Росія ніколи не виконує своїх обіцянок. Їм невигідно завершувати війну на Донбасі і виводити свої війська, бо так не буде больової точки, на якій успішно спекулюють проросійські рупори всередині України. Не буде спекуляцій, на тому, як народ втомився і хоче миру. Бо ж карантин скінчиться, а на стіл Зеленського може потрапити уже нова соціологія, де його учорашній виборець, який втратить бізнес на карантині, запитає: “а гроші де?”. Та і той факт, що уночі російські бойовики обстрілювали ділянку, де після Мінська очікували розведення — теж свідчить, що усі клятви росіян вартують менше аніж папір, на якому вони надруковані.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author