nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Зеркаль очолила захист "Нафтогазу" у міжнародних судах проти РФ

Радник голови правління НАК "Нафтогаз України" Олена Зеркаль очолила захист "Нафтогазу", супровід у міжнародних арбітражах та іноземних судових і виконавчих провадженнях, а також у справах проти РФ.

Про це повідомляє пресслужба НАК "Нафтогаз України".

"Радник голови правління НАК "Нафтогаз України" Олена Зеркаль очолила організацію роботи та супровід міжнародних арбітражів та іноземних судових і виконавчих проваджень Нафтогазу в спорах з ПАТ "Газпром" та у справах проти Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, відповідний функціонал Зеркаль отримала у зв’язку з трансформацією організаційної структури Групи "Нафтогаз".

Олена Зеркаль має звання надзвичайного і повноважного посла, має 25-річний досвід роботи юристом у державному та приватному секторах.

У 2014-2019 роках на посаді заступника міністра закордонних справ України Олена займалась питаннями європейської інтеграції, зокрема, лібералізацією візового режиму з ЄС, а також представляла Україну у Міжнародному суді ООН та арбітражах у справах проти Росії (про фінансування тероризму та расової дискримінації, порушення Росією Конвенції ООН з морського права та порушення імунітету військових кораблів і членів екіпажу).
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author