nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Україну неможливо збити з дороги до членства в ЄС і НАТО – Петро Порошенко

Після Революції Гідності протягом п’яти років Україна досягла безпрецедентного зближення з Європейським Союзом. Рік тому команда п’ятого Президента Петра Порошенка передала цю естафету, однак руху вперед немає. Про це лідер «Європейської Солідарності» пише на своїй сторінці у мережі Facebook з нагоди Дня Європи. Петро Порошенко наголошує, що жодні тимчасові труднощі не зупинять європейську та євроатлантичну інтеграцію нашої держави. Бо тільки в Європейському Союзі – успішне майбутнє України, переконаний Петро Порошенко.

З Днем Європи, дорогі українці!

У Революції Гідності та війні з російським агресором ми захистили своє законне право бути частиною єдиної європейської родини. Підписали та запустили виконання Угоди про асоціацію з ЄС. Створили поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, відкривши величезний європейський ринок для українських експортерів. Запровадили безвіз. Словом, протягом п’яти років ми добилися безпрецедентного зближення з ЄС.

Рік тому — передали цю історію успіху як естафетну паличку іншій команді з надією та вірою у відданість нової влади європейському курсу України. Та, як бачимо, під лежачий камінь вода не тече. Ніби все гладко. Заяви робляться правильні: і про ЄС, і про НАТО. От тільки руху вперед нема. А біг на місці означає поступове сповзання назад, у сферу російського впливу.

Але я переконаний, що це — тимчасові труднощі. Час все і всіх розставить по своїх місцях. Історично Україну з дороги до членства в Євросоюзі та НАТО збити вже неможливо. Бо ця стратегія спирається на потужну суспільну підтримку з боку переважної більшості українських громадян.

Наше майбутнє — в Європейському Союзі, найсильнішому союзі держав на нашій планеті. Вступ до ЄС — це єдино вірний курс розвитку держави і гарантія незалежності, безпеки, територіальної цілісності України і добробуту українців.
Tags: НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author