nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

У США розслідують відмивання виведених грошей з Приватбанку Коломойським - ЗМІ

Український олігарх Ігор Коломойський знаходиться під слідством федерального великого журі США за звинуваченням у відмиванні сотень мільйонів доларів у сфері нерухомості.

Про це повідомляє BuzzFeed.

Велике жюрі США вивчає фінанси Коломойського в ході розслідування, яке відстежувало переказ грошей "ПриватБанку" в США через офшори. Серед покупок: готель на 484 номери в Клівленді і 21-поверхова офісна вежа.

В інтерв'ю BuzzFeed News Коломойський сказав, що він не знає про розслідування великого журі.

Колишній співвласник "ПриватБанку" Геннадій Боголюбов сказав, що ніколи не брав гроші в банку незаконно і що будь-яка нерухомість, куплена в США, надходила із законних джерел.

За даними видання, у зв'язку з розслідуванням великого журі у США федеральні агенти неодноразово приїжджали в Україну, у тому числі в лютому, де вони зустрічалися з Русланом Рябошапкою, який обіймав посаду генпрокурора, і слідчими Національного антикорупційного бюро України, щоб обговорити справу проти Коломойського і його партнера.

В інтерв'ю Артем Ситник, директор НАБУ, сказав, що він співпрацює з ФБР в рамках поточного розслідування.

Протягом більше року федеральні агенти відстежували мільйони доларів, які були відправлені в США від компаній, що належать Коломойському і Боголюбову, для придбання об'єктів нерухомості, в тому числі чотирьох хмарочосів у центрі Клівленда, в період з 2008 року і протягом наступних п'яти років. Одним з об'єктів, які привернули увагу ФБР, є сталеливарний завод Warren в Огайо, який належить компаніям, які контролюються Коломойським і двома партнерами.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author