nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Тисячі людей по всій Україні вийшли проти реваншу - Рух Опору Капітуляції

24 травня по всій країні відбулася акція «Стоп реванш», спрямована проти реваншу проросійських сил та капітулянтської політики влади. Організаторами виступив Рух опору капітуляції та інші патріотичні громадські об’єднання і політичні партії.

Зокрема, акція пройшла в таких містах як Біла Церква, Богуслав, Бурштин, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Маріуполь, Одеса, Покров, Полтава, Рівне, Стрий, Суми, Тернопіль, Чернігів, Чернівці, Черкаси, Шостка, Славута, Харків, Херсон, Хмельницький, Умань і т.д.

«Повернення впливу в органах державної влади представників режиму Януковича, захоплення інформаційного простору російським порядком денним, репресії та дискредитація учасників війни та волонтерів – все це може призвести до швидкої капітуляції у війні з Росією, й влада в особі Зеленського ніяк цьому не перешкоджає або й сприяє такому стану речей», - зазначають організатори.

Вимоги учасників акції є наступними:
1. Припинити політику капітуляції перед Росією. Переговори з Москвою можуть бути лише про те, щоб загарбник якнайшвидше і без будь-яких умов звільнив окуповані території та відшкодував Україні збитки. Для цього необхідно зміцнювати сектор національної безпеки і давати відсіч агресору на фронті, в інформаційній, економічній та гуманітарній сферах.
2. Звільнити безпідставно утримуваних майданівців, добровольців і волонтерів, покласти край політичним переслідуванням патріотів. В тюрмах мають сидіти медведчуки, портнови та інші зрадники, а не українські патріоти.
3. Припинити наступ на українську мову та дотримуватися мовного законодавства. Продовжувати політику декомунізації, а не відроджувати російсько-радянські символи.
4. Припинити саботаж євроатлантичної інтеграції України й відновити динамічне зближення нашої держави з НАТО і ЄС.
5. Усунути олігархів від управління державою. Негайно звільнити Єрмака та інших високопоставлених колаборантів і корупціонерів.
6. Перестати призначати на посади родичів, “кварталівців” та посіпак Януковича. Усі призначення мають відбуватися лише через чесні і прозорі конкурси. Вигнати з фракції “Слуга народу” відвертих ватників.
7. Зупинити повзучу узурпацію влади та систематичні порушення Конституції України.

Також організатори та учасники акції звернулися до Володимира Зеленського з вимогою негайного звільнення Андрія Єрмака та закликали всі проукраїнські сили до швидкого єднання заради спільної боротьби з реваншем проросійських сил та творення альтернативи нинішній владі.

По завершенні віча на Майдані в Києві його учасники прийшли до будинку, де мешкає Володимир Зеленський і нагадали, що ми не «воінствующєє мєньшинство», а український народ, який категорично не згодний з політикою влади. Якщо президент і далі буде ігнорувати думку народу, то кількість і чисельність акцій буде постійно зростати.
Tags: НАТО, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author