nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

"Це презирство і неповага", - Безсмертний про звітну пресконференцію Володимира Зеленського

Український політик і дипломат Роман Безсмертний оцінив як неприпустимий стиль проведення звітної пресконференції Володимира Зеленського, яку той зібрав для підведення підсумків першого року свого президентства.

Про це він розповів в етері програми "Студія Захід" з Антоном Борковським, яка 23 травня 2020 року вийшла на Еспресо.TV.

"Ось ці всі розлогі філософствування, які робив президент на пресконференції, насправді, були повні безглуздих, беззмістовних фраз. І я скажу більше - це прекрасний матеріал для його фаху, для таких як "95 квартал" і так далі. Це варте "лукашизмів" та "бушизмів". Пам'ятаєте? Це такі безглузді фрази, з яких сміються.

Коли люди починають сміятися з глави держави - це кінець.

Ці тригодинні філософствування варті цитатника, що насправді закінчиться фразою: "Подумайте, що це за нація і кого вона обирає президентом". Що є небезпечним для цілого народу, для цілої держави", - пояснив політик.

Обурливою, за словами Безсмертного, була й поведінка президента під час тієї зустрічі.

"Скільки вже можна говорити, що ці зустрічі не повинні носити безтерміновий характер? Вони повинні бути обмежені в часі... Президент не має права сидіти, тому що це неповага. Тим більше, розвалившись у кріслі. Це свідчення відношення самої людини до тих, з ким він говорить. Це презирство і неповага. І всі це знають чудово. Невже там не знайдеться людини, яка сказала б, що не можна такі розлогі фрази робити, не можна у кріслі розвалюватися", - зазначив він.

Як наголосив політик, йдеться про "речі чисто людського характеру".

"А звідси і фрази, ляпи, яких настільки багато, що вони насправді будуть руйнувати імідж України як держави", - підсумував Безсмертний.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author