nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Тетяна Чорновол: Замах на вбивство "Енергоатому"

Отже, українську атомку "вимикають" внаслідок домовленостей, досягнутих в Офісі Президента з українськими олігархами. Усіма без виключення, бо "копійчана" білоруська енергія потрібна всім. І не варто тут виділяти когось окремо – це колективне олігархічне бажання, яке Зеленський почув.

Друга причина – Кремль. Українську атомку "вимикають" внаслідок "мирних" домовленостей Козака-Єрмака, тобто Путіна-Зеленського.

"Голуби миру" Кремля, які попросили Зеленського підтримати атомну енергетику Білорусії, знають, що роблять. Адже втрати "Енергоатома" від такого дружньої братньої допомоги з часом можуть стати безповоротними. Адже, обрізаючи потужності української "атомки", її опускають нижче рівня рентабельності, за яким – банкрутство.

Адже один працюючий енергоблок дає дохід приблизно 3 млрд. в місяць, а відключений від генерації – це не лише мінус 3 млрд. доходів, а також мінус ядерне паливо, адже ядерну реакцію не зупинити, її лише уповільнюють, і це витрати на персонал та амортизацію. Наша "атомка" хоч і герой нашого часу, але, повірте, довго не протягне з половиною працюючих енергоблоків при нинішніх тарифах та інших драконівських обмеженнях саме для неї.

А що далі? Залежність від Кремля? Така, яку ми раніше мали в газовій сфері? Нам мало тих граблів? Ми не проходили той гіркий шлях, коли Кремль підсадив Україну на голку дешевого газу, а потім влупив ціну вищу, ніж на Заході? І це ледь не коштувала нам державності!

Що коять "зелені" з "Енергоатомом"? За всі роки незалежності різні особини були при влади, але ніхто і ніколи не валив один з стовпів нашої державності – "Енергоатом".
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author