nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Іванна Климпуш-Цинцадзе: зовнішньополітична «гнучкість» Зеленського – це прогинання перед Путіним

Гнучкість у стратегічному курсі країни говорить про підігрування Зеленського Путіну.

Про це народний депутат від «Європейської Солідарності», голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе написала на своїй сторінці в мережі Facebook.

«За Кучми була в нас багатовекторність, за Януковича сумнозвісна позаблоковість, а тепер ось – гнучкість. І раніше не мала особливих надій на те, що Зеленський буде інтегрувати Україну в ЄС і НАТО. Занадто невідповідним є його світогляд для такої місії. Мовчанка на ці теми під час нещодавньої прес-конференції була дуже промовистою. Питання було в іншому: коли розворот у бік Москви оформиться якось офіційно? Схоже, «харківські угоди» Зеленського близько», – повідомила народний депутат.

«Учора підписано Річну національну програму під егідою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік, коли вже півроку на її виконання минуло (вперше після Революції Гідності дотягли з цим до літа). Затягували, як могли. І наче цього замало, віце-спікер Стефанчук заявляє про якусь гнучкість у стратегічному курсі», – зауважила політик.

«Пане Володимир Зеленський, навіщо було взагалі підписувати РНП, щоб потім вустами своїх «Слуг» озвучувати такі нісенітниці? Що таке «гнучкість» в питанні європейської та євроатлантичної інтеграції? Наскільки низько цього разу будемо гнутися під РФ?» – запитує Климпуш-Цинцадзе.

Вона нагадала Зеленському, що, заглядаючи в очі Путіну, не можна говорити про бодай якийсь патріотизм.

«Давайте запитаємо про цю “гнучкість” у родин Небесної Сотні і захисників Донецького аеропорту. Зрештою, давайте запитаємо про це у тієї частини Ваших виборців, якій ви обіцяли незмінність курсу. Ви що, щиро вірите, що зможете зіграти патріота, заглядаючи в очі Путіну? Гніться, якщо хочете, але країна вам цього не дозволить», – наголосила народний депутат.
Tags: НАТО, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author