nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

OOC: збройні формування РФ 2 рази порушили режим припинення вогню

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 04 червня 2020 року

Упродовж 4 червня збройні формування Російської Федерації 2 рази порушили режим припинення вогню.
По українських військовослужбовцях, які виконують завдання в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник вів вогонь неподалік Оріхового з автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї, а оборонців Новгородського агресор обстріляв з великокаліберних кулеметів.

Від початку сьогоднішньої доби втрат у лавах Об’єднаних сил внаслідок ворожих обстрілів немає.

У відповідь на злочинні дії російських найманців наші воїни відкривали прицільний вогонь по опорних пунктах окупантів. Завдяки рішучості та влучності військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил загарбники припинили свою активність.

На ділянках розведення №1, №2 та №3 режим "Тиша" дотримувався.

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається повністю контрольованою.

ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

3 червня збройні формування Російської Федерації 4 рази порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв позиції Об’єднаних сил з озброєння БМП, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.

Ворожу вогневу активність було зафіксовано неподалік населених пунктів Павлопіль, Богданівка та Широкине.
Українські підрозділи діяли адекватно обстановці і вживали необхідних заходів щодо придушення вогневих засобів противника. За даними розвідки, 3 червня українські військовослужбовці поранили щонайменше одного російського окупанта.

За минулу добу представниками Національної поліції України зі складу Об'єднаних сил розкрито 9 крадіжок, 2 шахрайства та 9 фактів незаконного зберігання наркотичних речовин. Також виявлено 64 адміністративних правопорушення.

Через контрольні пункти в'їзду-виїзду на контрольовану Об'єднаними силами територію в'їхали 2 особи та один транспортний засіб. У зворотному напрямку лінію розмежування перетнула одна особа та один транспортний засіб.

Підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню і перебувають напоготові до адекватного реагування на будь-які підступні та провокаційні дії противника.

Слава Україні!
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author