nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

OOC: збройні формування РФ продовжують відверто нехтувати правилами ведення війни

Попри численні заяви представників окупаційної влади щодо їх турботи про мешканців Донбасу і прагнення миру, незаконні збройні формування Російської Федерації продовжують відверто нехтувати правилами ведення війни та Міжнародним гуманітарним правом.

Зокрема, вчора 12 червня, близько 20.00 російські найманці з тимчасово окупованої Саханки відкрили вогонь з мінометів калібру 82 мм по Широкиному. Одна із мін влучила у житловий будинок, майже вщент зруйнувавши його, а ще три розірвалися в безпосередній близькості від приватної будівлі. Інформація щодо наявності постраждалих громадян внаслідок ворожого обстрілу уточнюється.

Окрім цього, сьогодні зранку, 13 червня, окупанти розмістили свої артилерійські системи безпосередньо в населеному пункті, поруч з будинками мирних мешканців на східній околиці Калінінського, що в передмісті Горлівки. Прикривши себе цивільним населенням як живим щитом, ворожі артилеристи випустили 50 снарядів калібру 122 мм по українських захисниках Луганського. Цілком очевидно, що метою було примусити підрозділи Об’єднаних сил відкрити вогонь у відповідь, щоб у подальшому звинуватити наших захисників в обстрілах мирних мешканців.

Таким чином окупанти в черговий раз відкрито продемонстрували своє цинічне ставлення до життя та здоров’я цивільного населення й вкотре підтвердили відверте ігнорування Мінських домовленостей і Міжнародного гуманітарного права.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author