nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

"Нелюдське ставлення": істфак КНУ відреагував на побиття поліцією свого аспіранта під судом

На факультеті, де працює побитий поліцейськими активіст згадали про те, якими результатами обернулось побиття демонстрантів під час Революції Гідності.

Про це йдеться у заяві історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка на сайті та у Facebook.

"Сьогодні, 15 червня 2020 року, під час акції протесту біля Шевченківського районного суду поліція застосувала надмірну фізичну силу, завдавши ушкоджень аспіранту історичного факультету, учаснику бойових дій Кір’якову Олександру Євгеновичу", - йдеться в заяві.

На факультеті наголосили, що в оприлюднених у ЗМІ повідомленнях чітко видно, що Кір’якова б’ють поліцейські, тоді як він вже лежить на землі.

Дивіться також: Поліцейський б'є ногами лежачого затриманого під Шевченківським судом. ФОТОФАКТ

"Таке нелюдське ставлення до громадянина, молодого дослідника та ветерана війни за незалежність не вкладається в рамки здорового глузду", - відзначили історики.

"Боляче констатувати, що деякі наші правоохоронці розтоптали Конституцію, забули уроки Революції Гідності – і те, якою трагедією обернулися насильні дії їхніх попередників проти демонстрантів у 2013-2014 роках. Вони не хочуть бачити справжніх ворогів, які щодня вбивають наших захисників на Східному фронті. Ми сподіваємося, що заява керівника ГУ поліції Києва А. Крищенка про відсторонення “запопадливих” поліцейських та початок службової перевірки дасть реальні результати, а не буде банальним окозамилюванням громадськості", - підкреслили на історичному факультеті Київського національного університету.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author