nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Рух Опору Капітуляції: Час єднатися!

Зеленський сьогодні показав своє справжнє обличчя. Обличчя російської диктатури. Аваков, Венедиктова, Портнов - чорти. Але це все що відбувається - не без згоди Зеленського. Режим Зеленського випередив навіть режим Януковича за швидкістю розгортання репресій.

Наступ іде на все. Економіка переживає багатомісячне падіння, в країні вирує епідемія, державне управління розвалене, звільняють бойові підзрозділи ЗСУ, мінстра оборони Таран розпускає офіс рефеорм ЗСУ і нагороджує Вілкула, Медведчук скупив більшу половину каналів, пресують мову, освіту, культуру. Riffmaster та Юлія Кузьменко сидять за надуманими звинуваченнями у справі Шеремета. Хочуть посадити також Яну Дугарь. А у справі Сергій Стерненко влада у свавіллі взагалі перевершила сама себе. Беркутня товче ногами людей.

Купа народу розсварилася через президентські і парламентські вибори 2019 року. Але зараз настав час забути взаємні образи. Маємо стати пліч-о-пліч, бо режим загрожує не лише активістам. Режим загрожує існуванню України як держави.

Під час Революції гідності ми об'єдналися і перемогли режим Януковича. Переможемо і режим Зеленського!

Разом - сила!

Oleksandr Ivanov, член Координаційної ради РОК
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author