nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Для громадян у Криму вода є, додатково її потребують тільки військові бази окупантів — Юрчишин

Коротко: Сьогодні на комітеті з питань антикорупційної політики, а можливо і у залі Верховної Ради, депутати «Слуги народу» намагатимуться відновити постачання української води до Криму. Відповідний законопроект 2831-1 без антикорупційної експертизи включено у порядок денний. Води на півострові достатньо для потреб населення, додатково її потребують лише російські військові бази.

Детально: Партія «Голос» закликає не маніпулювати з питанням подачі води на територію тимчасово окупованого Криму. Води, яка формується на півострові, абсолютно достатньо для забезпечення усіх потреб населення. Це близько 1 мільярда кубометрів на рік.

Депутати монобільшості виключили із законопроекту 2831-1 про обов’язкову приватизацію два підприємства, які відповідають саме за постачання води на Кримський півострів. Цей законопроект провладної партії «Слуга народу» – це відкрите підігрування російським окупантам для забезпечення їхнього військового контингенту у Криму.

Пряма мова Ярослава Юрчишина, народного депутата, заступника голови партії «Голос»:

— Сьогодні на комітеті з питань антикорупційної політики буде спроба повернути українську воду у Крим для того, щоб забезпечувати потреби окупантів.

У законопроекті 2831-1 авторства «Слуг народу» з переліку підприємств, які не підлягають приватизації, чомусь зникли Управління Північно-кримського каналу та Управління Головного каховського магістрального каналу. Власне – це два державні підприємства, ключовим завданням яких є забезпечення Криму українською водою.

На фоні дискусій на тему «Чи варто повертати воду окупантам?», що там нібито є українські громадяни, які цю воду потребують. Хоча і екологи, і всі, хто займається цим питанням, чітко свідчать, що для потреб цивільного населення води досить, для технічних потреб, зокрема і військових баз, наші урядовці намагаються зараз знайти механізм повернення. І ось — подарунок. Дивним чином у законопроекті, який ініціювали депутати більшості, зникає заборона на приватизацію державних підприємств, які забезпечують роботу кримських каналів. Що це? Черговий вияв непрофесійності чи реалізація російських планів?

Сьогодні по роботі антикорупційного комітету побачимо, чи є план напувати українською водою російських окупантів. Сподіваємося, що комітет підтримає пропозицію комітету з питань економічного розвитку, який пропонує відхилити законопроект 2831-1.
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author