nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Медведчук під час посиленого карантину 16 разів літав із Києва в Ужгород та назад - "Схеми"

Журналісти зафіксували, як Медведчук із родиною приземлився у аеропорту "Київ" 7 травня, літак прилетів з Ужгорода. У внутрішній авіасистемі його вісім рейсів між Києвом та Ужгородом було позначено як "переліт без завантаження".

У інших восьми рейсах за тими ж напрямками зазначена така підстава для надання дозволу: "перевезення народного депутата".

"У 100 кілометрах від Ужгорода, в селищі Жденієво у Карпатах, розташовується дача народного депутата. Десятки гектарів землі та великий маєток оформлені на фірму, якою володіє його дружина Оксана Марченко. Судячи з дат, депутат більшість часу проводив на Закарпатті, а до Києва прилітав лише на позачергові засідання Верховної Ради", – йдеться в розслідуванні.

Сам Медведчук на запитання, як йому вдавалося під час карантинних обмежень та фактично закритого неба регулярно здійснювати перельоти, зазначив: "З відповідним дозволом. Дозволи я отримував у зв’язку з тим, що я приїжджав на позачергові пленарні засідання. Ці дозволи брала компанія, яка обслуговує. Це не не мій літак, це літак, який я орендую".
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author