nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Зеленський нагадав РФ, що від України не можна нічого вимагати

Президент Володимир Зеленський підкреслює, що від України ніхто не може нічого вимагати на міжнародній арені, в тому числі, прийняття закону про "особливий статус Донбасу".

Джерело: Зеленський на брифінгу в суботу в місті Южне Одеської області, куди він прибув з робочою поїздкою, передає "Інтерфакс-Україна"

Деталі: Відповідаючи на питання, чи відповідає дійсності інформація про вимогу РФ до України представити закон про "особливий статус Донбасу" до 6 липня, Зеленський сказав:

"По-перше, ніхто від України нічого не може вимагати, ми – незалежна країна. Мені здається, що тут усім потрібно попрацювати над риторикою. Тим більше, що це міжнародна вже риторика".

Що стосується зустрічі радників лідерів держав Нормандського формату 3 липня в Берліні, то Зеленський вказав, що поки не готовий її повноцінно коментувати.

Пряма мова: "Я знаю, що дуже непогано пройшла зустріч, предметно. Більше нічого поки коментувати. У нас буде нарада, з паном Єрмаком ми сьогодні тільки прилетіли до Одеси і ще детально не обговорювали з ним це питання".
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author