nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

СБУ затримала позаштатного співробітника російської розвідки, який причетний до збиття MH17

Служба безпеки України затримала в Києві позаштатного працівника Головного розвідувального управління Генерального Штабу Збройних Сил РФ, який був одним із кураторів ватажків "ДНР".

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

"Служба безпеки України затримала в Києві громадянина К., який протягом 2014-2020 років здійснював функції одного з "кураторів" керівників так званого "ДНР" за лінією Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних Сил РФ (ГРУ РФ)", - йдеться у повідомленні.

За інформацією спецслужби, затриманий як позаштатний представник спецслужб РФ брав активну участь у створенні так званого "Розвідувального управління ДНР" та інших підрозділів цієї терористичної організації.

Затриманому громадянину України інкримінується скоєння злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (Створення терористичної групи чи терористичної організації). Найближчим часом йому буде вручено повідомлення про підозру, заявили у відомстві.

У розпорядженні СБУ є записи телефонних розмов К., які "розкривають деталі міжвідомчих війн між ГРУ та ФСБ за контроль над "керівниками" терористичної організації "ДНР".

"Фігуранти записів у свої розмовах згадують прізвища директора ФСБ Олександра Бортникова та його заступників Андрія Бурлаки і Сергія Смирнова, помічника президента РФ Владислава Суркова, керівників "ДНР" Олександра Захарченка, Олександра Бородая та інших", - наголошують у спецслужбі.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author