nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Веніславський про розгляд мовного закону у КСУ

Народний депутат від "Слуги народу", представник президента у КС Федір Веніславський заявив, що питання мовного закону має виключно політичне забарвлення.

Про це він заявив в ефірі програми "Великий ефір Василя Зими", передає Еспресо.TV.

"Я думаю, що абсолютно мають рацію ті експерти, які вже сьогодні говорили, що це питання має виключно політичне забарвлення і це суто спекулятивні ігрища навколо мовного питання, які, на жаль, завжди виникають напередодні виборчих процесів і роз'єднують країну. Що стосується судового розгляду, який сьогодні розпочався і продовжиться в четвер, то я хочу звернути увагу, що мова йде про певне штучне прив'язування закону про забезпечення функціонування української мови як державної до порушення прав національних меншин корінних народів, тому що, закон, який оскаржується - жодним чином не має предмету свого регулювання,правовий статус мов національно - етнічних спільнот корінних народів, оскільки його метою є забезпечення функціонування української мови як державної", - сказав нардеп.

Він зазначив, що жодного порушення насправді немає. І в суді не було наведено аргументів щодо дискримінації російської мови.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author