nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Зеленський має або виконати обіцянку, або визнати, що він збрехав виборцям - Уколов

Політтехнолог Віктор Уколов заявив, що багато виборців вірили обіцянці президента України Володимира Зеленського, що якщо він побачить, що порушує закон, то піде у відставку.

Про це він заявив в етері програми Великий ефір Василя Зими на Еспресо.TV.

За словами Уколова, обіцянка піти у випадку порушення закону відбулася за чотири дні до голосування у другому турі.

"Багато виборців були обнадієні цією обіцянкою. Тому що вони думали: що йде не політик, молодий хлопець. Він, справді, якщо побачить, що він порушує закон, то візьме і піде у відставку. Йому повірили. Зараз ідеться про політичну, не про юридичну. Про юридичну відповідальність може говорити НАЗК. Я ж можу говорити про політичну відповідальність. Він має або виконати свою обіцянку, у чому я сильно сумніваюсь. Або визнати, що він зманіпулював. Він збрехав виборцям. Це свого роду передвиборче шахрайство для того, щоб виборці за нього проголосували", - сказав політтехнолог.

За його словами, Зеленський не збирався від самого початку виконувати цю обіцянку.

"Коли він пив каву у Хмельницькому – це не було порушенням закону. Це було порушенням правил карантину. Коли він навіть показував бюлетень у перший день, коли голосував у другому турі – це незначне адміністративне правопорушення. Але це недекларування 5,1 млн грн – це серйозне правопорушення закону Про запобігання корупції. Проти президента не може бути порушена кримінальна справа, бо він перебуває під захистом президентської недоторканності стільки часу, скільки виконує функції президента. Але все одно політична відповідальність мусить бути. Він має визнати, що не збирається виконувати те, що він пообіцяв", - наголосив Уколов.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author