nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Нідерланди розпочали нове розслідування у справі MH17 - МЗС

Нідерланди розпочали нове розслідування у справі MH17.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Єнін заявив, що Російська Федерація намагається використати факт нового розслідування у справі MH17 для пропаганди. Хоча, російські ЗМІ поширили інформацію про початок розслідування нібито проти України для з'ясування, чому Київ не закрив повітряний простір над Донбасом після початку бойових дій, насправді, розслідування стосується саме дій Росії напередодні катастрофи.

"Росія як тоді, так і зараз не може пояснити, чому вона закрила свій повітряний простір поблизу українсько-російського кордону в районі Донбасу саме з 00.00 17 липня 2014 року. Саме після того, як російський "БУК" перетнув кордон і за кілька годин до збиття цим "БУКом" малайзійського боїнга", - пояснив Єнін.

Нове розслідування у справі MH17 щодо закриття повітряного простору над Донбасом напередодні катастрофи анонсував міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок у жовтні минулого року.

Інформація про закриття Росією повітряного простору над Донбасом напередодні катастрофи MH17 з'явилася у 2017 році в публікації російського Forbes.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author