nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

"Прямий" звернувся до українців через тиск ДБР

На "Прямому"заявили про тиск з боку Нацради з питань телебачення та радіомовлення та ДБР з метою припинення трансляції телеканалу.

Відповідну заяву "Прямий" розмістив на сайті.

"8 липня 2020 року в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу "ПРЯМИЙ" керівник слідчої групи Державного бюро розслідувань Олег Корецький заявив, що на нього чинився тиск у так званій "справі Прямого каналу" і було поставлене завдання арешту телеканалу, визнавши його попередньо речовим доказом. Корецький наголосив, що такі вказівки давав перший заступник директора Державного бюро розслідувань, колишній адвокат президента-втікача Януковича Олександр Бабіков. Спираючись на заяви керівника слідчої групи Державного бюро розслідувань Олега Корецького можна стверджувати про цілеспрямований тиск на телеканал "ПРЯМИЙ"", - йдеться в заяві.

Читайте також: Керівництво ДБР вимагало арештувати Прямий канал, щоб припинити його діяльність - керівник слідчої групи Олег Корецький

У редакції "Прямого" заявили, що на особливу увагу заслуговують дії Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, яка, "на жаль стала інструментом проти телеканалу і протягом першого півріччя призначила три перевірки телеканалу "ПРЯМИЙ" без поважних причин і без обґрунтування".

"При цьому так і не знайшовши часу розглянути заяви про переоформлення ліцензії, подані товариством у грудні 2019 року. Вважаємо, що метою цих перевірок є позбавлення телеканалу "ПРЯМИЙ", який здійснює незалежну редакційну політику та в ефірі якого звучить критика чинної влади, можливості доносити інформацію на багатомільйонну аудиторію, шляхом анулювання у телеканалу ефірної цифрової ліцензіі", - заявили на каналі.

"Просимо надати оцінку вищезазначеному та здійснити заходи реагування на відвертий тиск та політично вмотивоване переслідування мовника, зокрема, закликати Державне бюро розслідувань та Національну раду з питань телебачення і радіомовлення припинити незаконні дії, спрямовані на обмеження поширенню в українському інформаційному просторі об'єктивної інформації", - зазначили на каналі.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author