nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Рух Опору Капітуляції: Справу Яни Дугарь сфальсифіковано слідством

В 4-у річницю загибелі Павла Шеремета, за гратами сидять невинні люди, яких «призначили відповідальними» за вбивство журналіста. Але справа розвалюється буквально на очах.

Адвокати Яни Дугарь, яка теж є фігурантом цієї резонансної справи, розкрили всі обставини фальсифікацій проти Яни.

Адвокати навели відеодокази та продемонстрували документи, які розбивають «докази» обвинувачення в суді.

Отже:

👉Дівчина, яка буцімто фотографувала камери спостереження, меншого зросту, ніж Яна Дугарь (так само меншими за зростом є люди на камерах, яких слідство прийняло за Антоненка і Кузьменко).

👉Немає жодних доказів, що дівчина, яка була на відео, тримає в руках саме телефон і фотографує саме камери спостереження.

👉У Яни є татуювання, які вона зробила задовго до 2016 року. На камері спостереження їх за будь яких обставин було б видно! У дівчини на камері спостереження немає ніяких татуювань.

👉Не було реальної експертизи ходи Яни – на відео, де чітко фігурує Яна (відео з магазину в Новомосковську, де вона проходила службу), вона робить лише пару кроків, з яких неможливо зробити будь-які висновки.

☝️Це вже не кажучи про покази свідків про те, що в день убивства Шеремета була у Покровську, про те, що коли її буцімто фіксували на камерах 13 липня, вона була за кордоном.

⚡️І – вишенька на торті: Яна потрапила «в розробку» через те, що буцімто була знайомою з ще одним фігурантом справи Владиславом Грищенком на прізвисько «Буча» з 2014 року (ніби то він зробив вибухівку для виконання вбивства Шеремета). Ніби то вона познайомилася з ним у 66-у мобільному шпиталі в зоні АТО. Але у захисту на руках – всі докази, що 66-й шпиталь з’явився в зоні АТО лише в 2015 році, а сама Яна познайомилася з «Бучею» лише в 2019-у (!!!).

Сторона захисту впевнена: слідство хоче чимшвидше передати всі матеріали в суд і «умити руки», а суди можуть тривати роками і ця резонансна справа ризикує зникнути з поля уваги громадян.

І ще одне: прокуратура, керівництво МВС і особисто Президент несуть всю повноту політичної відповідальності за справу Шеремета. І вони бояться правди – адже якщо Антоненка, Дугарь і Кузьменко суд визнає невинними, українці не пробачать ані Зеленському, ані Авакову, ані прокурорам того, що вони «призначили» абсолютно безневинних людей.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author