nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Портников: терорист Кривош з Луцька - ідеальний портрет виборця Зеленського

"Це пряме продовження президентської виборчої кампанії 2019 року. Як не дивно, цей чоловік - це ідеальний портрет виборця Зеленського".

Про це український журналіст, публіцист та громадський діяч Віталій Портников заявив в етері програми "Суботній політклуб" на Еспресо.TV, коментуючи захоплення громадянином Максимом Кривошем заручників у Луцьку.

"Я хочу щоб президентом став простий хлопець і щоб він зробив мені диво. Якщо дива не виходить, я примушу його зробити диво. Ось яке я хочу диво?" ...Це пушкінська казка про золоту рибку. Він же її теж шантажував, головний герой цього оповідання. Він же її витягав з моря. Вона хотіла в море, бо вона помирала. Тобто у неї були проблеми. В Зеленського помирають співвітчизники, тому що він (терорист - ред.) може здійсними вибух, а у Пушкіна помирала сама рибка", - пояснив журналіст.

При цьому він вважає не суттєвим - був теракт у Луцьку справжнім чи зрежисованим.

"Інсценізований цей теракт чи справжній? Люди багато теж про це говорять. Я вважаю, що це не має ніякого значення. Головне те, як він закінчився. Тому що навіть якщо уявити собі конспірологічно, що він інсценізований, для багатьох людей, які надалі будуть так діяти, він справжній", - наголосив Портников.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author