nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Сергій Позняк: КУПИВ ДВИГУН ДЛЯ МВС – ОТРИМАВ ОБШУК

По добрій традиції поліпшення інвестиційного клімату в офісі представництва Кронвест у Львові 24.07.20 пройшли НЕЗАКОННІ обшуки. Поліцейські інвестиційні няні з Мукачевського управління поліції під командуванням кепа Синетара незаконно ломились через двері, "поняті" нападали на людей в офісі, а ухвала суду була зроблена, скоріш за все за обідом вдома у судді-слідчого Наталії Морозової. Тим не менш надавала можливість отримати комерційну таємницю у працюючого бізнесу. Мені це здалося не підтримкою бізнесу, а корупційним тиском. Можливо це була саме вона, підтримка, але це не точно. І ось чому:

Група компаній, власником якої я є, в т.ч. бренд "Кронвест" займається фінансуванням та консалтингом, щодо фінансування. Інвестуємо у бізнеси в західному регіоні, консультуємо людей та компанії. Так от:

ЖОДНОГО ДОКУМЕНТА ВКАЗАНОГО В УХВАЛІ НА ПІДСТАВІ ЯКИХ Т.З. "ПРАВООХОРОНЦІ" НЕЗАКОННО ПРОНИКЛИ В ПРИМІЩЕННЯ ЖОДНА З МОЇХ КОМПАНІЙ І НІХТО В ІНТЕРЕСАХ МОЇХ КОМПАНІЙ, І ВІД ІМЕНІ МОЇХ КОМПАНІЙ НЕ УКЛАДАЛА. ЇХ НЕ ІСНУЄ В ПРИРОДІ. невідомо, як вони набралися хоробрості (таки в нас смілива "поліція") тупо незаконно заходити у приміщення.

Як і не існує в природі (принаймні серед моїх компаній) компанії, що вказана в ухвалі суду. Про це знав слідак Синетар, про це знала слідчий суддя Морозова, бо ті матеріали, що вказані в ухвалі, як докази і підстави (витяги з нотаріальних реєстрів) ЧІТКО СВІДЧИЛИ ПРО ТЕ. І будь-яка людина, що вміє читати зрозуміла би це. Тепер питання до судді, як така ухвала могла з'явитися на світ і чи вміє вона читати, будуть завдавати ВРП, а до слідчого ДБР.

Запитали б спочатку мене. Чи ще когось. Видно бояться учасників бойових дій. Жодного допиту особи, що вказана в ухвалі. Жодного запиту до керівництва компанії, жодного запиту до представника. Жодного виклику на допит, або відібрання пояснень від хоч когось з компанії. ВІДРАЗУ, ОБШУК!

Але я маю сюрприз для панів мукачевських "правоохоронців". Сюрприз полягає в тому, що ветеранська спільнота, до якої я, так уже сталося, належу, надзвичайно розгалужена, що дозволяє дуже швидко проводити власні розслідування.

Розслідування показало, що ми маємо справу з шахрайською схемою від самих правоохоронців, спрямованою на вимагання хабаря, і очевидно відпрацьованою багаторазово на інших представниках місцевого бізнесу.

Як ветеран АТО, як учасник передових спільнот CEO Club Ukraine та об'єднання найбільших інвесторів України Української Бізнес Асоціації – Бізнес100, відповідально заявляю:

Обшук розглядаю як спробу тиску на свій бізнес і підставу для вимагання хабаря. Хабаря не дам, здирників збираюся посадити!

P.S.: адвокату прийшов месідж від слідака. З пропозицією зробити "хороший висновок з нашої сторони". І номери статей.

Вони вже реально не сормляться у відкриту писати, що чекають на неправомірну вигоду.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author